• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

Бібліотека

Лист МОН "Щодо проведення інвентаризації бібліотечного фонду підручників закладів загальної середньої освіти"

Узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класів закладів загальної середньої освіти

Узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти

Узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти

Матеріали ІІ (обласного) туру конкурсу "Шкільна бібліотека - 2017"

Робота учасника Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека - 2017" Бондаренко Лариси Іванівни

Презентація на конкурс "Шкільна бібліотека - 2017" Бондаренко Лариси Іванівни

Завітайте до нашої бібліотеки!

Наказ МОН України від 29.02.2016 р. №193 "Про затвердження складу апеляційної комісії конкурсного відбору проектів підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів"


Наказ МОН України від 25.12.2015 р. №1361 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів"


Атестація шкільних бібліотекарів


Наші шкільні бібліотекарі є інформаційним центром забезпечення навчально-виховного процесу. Створюють у школі культ книги як джерело знань, мудрості, духовних цінностей. Виходячи з принципів гуманізму, бібліотекарі дбають про всебічний розвиток і вихованість школяра. З цією метою була здійснена поїздка бібліотекарів у Корсунь-Шевченківський краєзнавчий музей, де все бачене і почуте вони обов'язково передадуть своїм читачам. Адже саме бібліотекарі є носіями різних джерел інформації.


Книжково-ілюстративна виставка « Миронівці – 395 років"

Сучасна Миронівка – це вагомі досягнення у промисловості, будівництві, соціальній сфері, освіті, культурі та спорті. До Дня міста в Миронівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3 бібліотекарями Іскандаровою Т.Г. та Семенютою С.А. була презентована тематична книжкова виставка для широкого кола читачів « Миронівці – 395 років».Під час виставки учні мали можливість також ознайомитись з експозиціями " Стежками рідної Миронівщини","Земле рідна, волошкова ..."Відвідувачі книжково-ілюстративної виставки відчували піднесення і гордість за рідне місто, свою приналежність до єдиної , міцної миронівської громади.


Бібліотечний урок "Абонемент і читальний зал"

24 вересня в Миронівській ЗОШ І-ІІІ ст.№3 бібліотекарем Семенютою С.А. проведено бібліотечний урок "Абонемент і читальний зал". Під час уроку Світлана Анатоліївна ознайомила учнів 2-х класів з базовими поняттями з основ бібліотечно-бібліографічних знань – "бібліотека", "книжковий фонд", "абонемент", " читальний зал". Діти вчилися самостійно орієнтуватися в книжковому фонді, закріпили первинні навички самообслуговування в умовах шкільної бібліотеки.


Закон України про бібліотеки і бібліотечну справу

Положення про бібліотеку

Кваліфікаційні вимоги до бібліотекарів

Кiлькiсть переглядiв: 657