• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Програма "Шкільний автобус"

Організація регулярного безоплатного перевезення учнів до місць навчання і додому є складовою частиною забезпечення реалізації прав громадян на здобуття загальної середньої освіти. Статтею 14 Закону України „Про освіту”, статтею 21 Закону України „Про загальну середню освіту” та статтею 32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Державною цільовою соціальною програмою «Шкільний автобус», затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 № 31 (у редакції постанов Кабінету Міністрів України від 09.06.2011 № 614 та від 08.02.2012 № 68), передбачено регулярне і безоплатне перевезення учнів, дітей та педагогічних працівників дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості до місць навчання, роботи і додому.

У Миронівському районі на належному рівні реалізується програма «Шкільний автобус». Потребують підвезення до місця навчання 736 учнів загальноосвітніх навчальних закладів. 720 школярів (98 %) підвозилися різними видами транспорту, з них шкільними автобусами 610 учнів до 10 навчальних закладів. У 2016 році підвіз учнів за Програмою здійснювався 11 шкільними автобусами, у грудні для Потіцької ЗОШ І-ІІІ ступенів придбано ще 1 автобус, оскільки діти підвозяться з 7 населених пунктів. У цілому район забезпечений 12 транспортними засобами, але автопарк автобусів потребує поступової заміни.

Службою УДАІ ГУМВС України в Київській області затверджено 10 маршрутів підвезення учнів та вчителів. Наказами керівників закладів освіти в школах призначено відповідальних за підвезення учнів.

Паспорт автобусного маршруту Владиславської ЗОШ І-ІІ ступенів

Паспорт автобусного маршруту Маслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Паспорт автобусного маршруту Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Паспорт автобусного маршруту Вікторівського НВК

Паспорт автобусного маршруту Потіцької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Паспорт автобусного маршруту Піївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Паспорт автобусного маршруту Центральненської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Паспорт автобусного маршруту Грушівського НВК

Паспорт автобусного маршруту Карапишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Паспорт автобусного маршруту Зеленьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кiлькiсть переглядiв: 647