Нормативно-правова база

Кількісний і якісний склад учителів І ступеня

Мережа закладів освіти, в яких навчаються учні 1-4 класів

Вчителі-методисти

Програми

Методичні рекомендації


17 грудня 2014 року на базі Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся семінар вчителів початкових класів з теми: Формування і розвиток в учнів інформаційно-комунікаційної компетентності для реалізації їхнього творчого потенціалу» Учасники семінару відвідали відкритий урок з української мови у першому класі, на якому вчитель школи Ляшенко З.О. продемонструвала ефективність використання інноваційних технологій. Досвідчений педагог наочно продемонструвала, що правильна організація роботи на уроці сприяє такій активізації навчальної діяльності, коли учень є учасником процесу засвоєння нових знань, а навчальна діяльність стає для нього радістю.
Своїм досвідом також поділилися вчителі Миронівської ЗОШ №1 Колісник В.М., Росавської ЗОШ І-ІІІ ст..Шупик Т.І., Пустовітської ЗОШ І-ІІІст. Кієнко К.М., які запропонували увазі вчителів фрагменти своїх напрацювань у відеозаписі.Перед учасниками семінару виступили також методист РМК Боченко Т.М., заступник директора з навчально виховної роботи Шкапа С.С.,член журі конкурсу з української мови ім.П.Яцика Галета І.В.


З 6 по 11 грудня 2014 року на базі Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст..було проведено І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
На участь у конкурсі було подано 22 роботи з 16 секцій. Найбільша кількість дітей писали дослідницькі роботи у науковому відділенні філософії та суспільствознавства –5 учнів, фізики та астрономії – 4 , хімії та біології –4. Перемогу здобули 13 учасників конкурсу.

Кiлькiсть переглядiв: 291