Переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

–Українська мова:

– Жельніо Діана Дмитрівна– учениця 9 класу Миронівського НВК (вч.Лепестій Л.В), ІІІ місце

– Географія:

Горобець Андрій Миколайович – учень 9 класу Миронівської ЗОШ І-ІІІст.№3 ( вч.Шпиль І.В.) ,ІІ місце


Знайомтесь – гордість і надія Миронівщини Переможці ІV (заключного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 н.р.

/Files/images/Горобець.jpgГоробець Андрій, учень 9 класу комунального закладу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№3 Миронівської районної ради Київської області.

Диплом ІІ ступеня у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Андрій переможцем ІV етапу зазначеної олімпіади стає вдруге. Крім того, він здобув ще чотири перемоги на ІІІ етапі учнівських олімпіад: І місце – з географії та хімії, ІІІ місце – з математики та біології.

Найкращі результати показав учень і на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у секції «Технологічні процеси та перспективні технології».

Вітаємо Андрія з достойною перемогою!

Учитель, що підготував учня до перемоги:

Шпиль Ірина Володимирівна, учитель географії комунального закладу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№3 Миронівської районної ради Київської області.


/Files/images/Diana.jpgЖельніо Діана, учениця 9 класу Миронівського навчально-виховного комплексу Миронівської районної ради.

Диплом ІІІ ступеня у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури.

Ця перемога – не перше досягнення Діани. Починаючи з третього класу, учениця щороку здобувала перемогу на І та ІІ етапах Міжнародного конкурсу з української мови ім..П.Яцика. Ставала призером і на ІІІ етапі.

У 2014/2015 н.р. учениця здобула перемогу не лише на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, а й стала першою на ІІІ етапі з Міжнародних конкурсів з української мови ім..П.Яцика та мовно-літературного ім..Т.Шевченка

Ми пишаємось твоїми досягненнями, Діано!

Учитель, що підготував ученицю до перемоги:

Лепестій Людмила Володимирівна, учитель української мови і літератури Миронівського навчально-виховного комплексу Миронівської районної ради.

Кiлькiсть переглядiв: 234