Результати гри "Соняшник"

Переможці конкурсу "Перлини Миронівщини"

Високий виконавський рівень виявили учні номінації «Авторська поезія», а саме:

серед 5-7 класів – Одноволик Анастасія (Миронівський НВК), Хоменко Анастасія (Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст.№1); серед 8-9 класів – Бондар Софія (Козинська ЗОШ І-ІІІ ст.), Корхова Дарина (Ємчиська ЗОШ І-ІІ ст.), Городецька Вікторія (Шандрівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Пецух Любов (Маслівська ЗОШ І-ІІІст.); серед 10-11 класів – Резніченко Анжеліка (Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3), Бованенко Анна (Миронівський НВК), Руденко Ірина (Пустовітська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Серед учнів молодшої ланки (1-4класи) кращими серед кращих стали:

Ім. – Музира Альбіна – Миронівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей»

ІІм. – Леоненко Софія – Владиславська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІм. – Симоненко Аліна – Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІІм. – Мельник Валентина – Зеленьківський НВК ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІм. – Чучмій Катерина – Миронівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей»

ІІІм. – Юхименко Дар’я – Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

ІІІм. – Короп Ірина – Грушівський НВК

Номінація «Виразне читання»
1- 4 клас

Ім. – Мацола Богдан – Миронівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей»

ІІм. – Латиш Юлія – Центральненська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІм. – Євлах Марія – Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІм. – Васильєва Мілана – Козинська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІм. – Гордійчук Олександр – Центральненська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІм. – Чучмій Яна – Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

ІІІм. – Українець Влада – Пустовітська ЗОШ І-ІІІ ст.

5 -7 клас

Ім. – Авдалян Ліліт – Карапишівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІм. – Юденко Дарина – Потіцький НВК ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІм. – Панченко Анна – Миронівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей»

ІІІм. – Желізна Наталія – Пустовітська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІм. – Лобасенко Євгенія – Ємчиська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІм. – Вікторова Еліна – Миронівський «ЦДЮТ»

8 - 9 клас

Ім. – Стадніченко Таїсія – Центральненська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІм. – Сторчеус Марія – Потіцький НВК ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІм. – Омельченко Дарина – Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІІм. – Патентна Катерина – Зеленьківський НВК ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІм. – Загородко Людмила – Грушівський НВК

ІІІм. – Резнік Наталія – Македонський НВК

ІІІм. – Лагода Лілія – Владиславська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІм. – Омельченко Аліна – Вікторівський НВК

10-11 клас

Ім. – Кириченко Влада – Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІм.– Одарченко Вікторія – Карапишівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІм.– Притула Анастасія – Миронівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей»

ІІІм.– Кириченко Вікторія – Козинська ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація «Гумор»
1-4 класи

Ім. – Омельченко Ілона – Владиславська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІм. – Карпенко Софія – Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

ІІм. – Костенко Богдан – Миронівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей»

ІІІм. – Дяченко Данило – Зеленьківський НВК ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІм. – Мироненко Андрій – Піївська ЗОШ І-ІІІ ст.

5-7 класи

Ім. – Гусихін Денис – Кип’ячківська філія ЗОШ І-ІІ ст.

ІІм. – Глущенко Микола – Шандрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІм. – Дмитренко Максим – Зеленьківський НВК ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІм. – Бойко Даніїл – Маслівська ЗОШ І-ІІІ ст.

8-9 класи

Ім. – Прокопенко Євген – Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІм. – Бордюг Дмитро – Кип’ячківська філія ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІм. – Шинкаренко Вячеслав – Росавська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІм. – Гончаренко Анна, Солона Сніжана, Довбня Лілія –Яхнівська ЗОШ І-ІІ ст.

10-11 класи

Ім. – Нікітенко Аліна – Центральненська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІм. – Ломака Антон – Пустовітська ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці будуть нагороджені грамотами відділу освіти Миронівської РДА.

Наказ відділу освіти Миронівської РДА № 6 від 03.01.2018 р. "Про підсумки ІІ етапу ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням у номінаціях "Література", "Історія України та державотворення"

Наказ відділу освіти Миронівської РДА № 308 від 30.11.2017 р. "Про проведення у 2017/2018 н.р. І та ІІ етапів XVII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням"

Результати II етапу VІІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2017/2018 н.р.

Результати II етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика (2017/2018 н.р.)

3 клас

4 клас

5-11 класи

Наказ відділу освіти Миронівської РДА № 68 від 21.02.2017 р. "Про результати проведення ІІ етапу обласного поетичного конкурсу «Зерна доброти» у 2016-2017 н.р."

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням у номінаціях «Література», «Історія України та державотворення» ( 2016/2017 н.р.)

у номінації «Література» :

– Бреус Злата – учениця 5 класу Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3;

– Шепітко Катерина – вихованка Миронівського ЦДЮТ;

– Іщенко Ілона – учениця 8 класу Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;

– Руденко Інна – вихованка Миронівського ЦДЮТ;

– Симоненко Станіслав – учень 5 класу Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3;

– Руденко Ірина – – учениця 10 класу Пустовітської ЗОШ І- ІІІст.;

у номінації «Історія України та державотворення» :

– Адамчук Вадим – учень 9 класу Миронівського НВК;

– Рябець Тетяна – учениця 10 класу Пустовітської ЗОШ І- ІІІст.;

Результати конкурсу "Перлини Миронівщини"

1-4 класи

Номінація "Авторська поезія"

Номінація "Виразне читання"

Номінація "Гумор"

5-11 класи

Номінація "Авторська поезія"

Номінація "Виразне читання"

Номінація "Гумор"

Результати II етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика (2016/2017 н.р.)

3 клас

4 клас

5-11 класи

Результати II етапу VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2016/2017 н. р.

Наказ відділу освіти Миронівської РДА № 308 від 08.11.2016 р. "Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

Результати гри "Соняшник"


Результати ІІ етапу конкурсу читців

2-4 класи

5-11 класи


Результати гри "Геліантус"


Результати ІІ етапу XVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика (2015/2016 н.р.)

3-4 класи

5-11 класи


Результати II етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2015/2016 н. р.


Наказ відділу освіти Миронівської РДА "Про результати проведення (районного, заочного) І етапу Всеукраїнського літературного конкурсу "Розкрилля душі" №108 від 17.04.2015 р.


Наказ відділу освіти Миронівської РДА "Про проведення Всеукраїнської історико-географічної експедиції "Історія міст і сіл" від 19.01.2015 р. №29


Переможці ІІ етапуВсеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

За рішенням журі конкурсу переможцями стали:

у номінації „Література”

– Тофан Андрій – учень 10 класу Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1

– Адамчук Вадим – учень 7 класу Миронівського НВК

– Мигитко Юлія – вихованка Миронівського ЦДЮТ

в номінації „Історія України”

– Іщенко Богдан – учень 10 класу Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

– Охріменко Вікторія – учениця 11 класу Пустовітської ЗОШ І- ІІІст.

в номінації „Декоративно-прикладне мистецтво”

– Шевченко Анжеліка – учениця 9 класу Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.

– Чала Аліна – вихованка Миронівського ЦДЮТ

–Мигитко Юлія -– вихованка Миронівського ЦДЮТ

– Бараненко Анна – вихованка Миронівського ЦДЮТ

– Сабадин Богдана – вихованка Миронівс ького ЦДЮТ

– Яременко Альона– вихованка Миронівс ького ЦДЮТ

–Блищик Наталія – учениця 10 класу Зеленьківської ЗОШ І-ІІІ ст..

– Бурдінович Анастасія – учениця 7 класу Ємчиської ЗОШ І-ІІ ст.

– Залізна Тетяна– учениця 6 класу Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.

– Вихованці гуртка“ Умілі руки” Кип’ячківської ЗОШ І-ІІ ст.

– Шолудько Наталія– учениця 10 класу Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.

– Педченко Дарина –учениця 3класу Козинської ЗОШ І-ІІІ ст.

в номінації „Образотворче мистецтво”

– Піштова Поліна – учениця 9 класу Маслівської ЗОШ І-ІІІ ст.

– Глоба Аделіна – учениця 10 класу Козинської ЗОШ І-ІІІ ст.

– Шустовітський Артур – учень 11 класу Зеленьківської ЗОШ І-ІІІ ст.

– Коваленко Олексій – учень 5 класу Вікторівського НВО

– Білан Тетяна – учениця 8 класу Вікторівського НВО

– Ігнатенко Лілія – учениця 7 класу Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.

– Петриченко Юлія – учениця 5 класу Козинської ЗОШ І-ІІІ ст.

- Поліщук Ірина – учениця 8 класу Вікторівського НВО


Результати гри "Геліантус"

Наказ відділу освіти Миронівської РДА "Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням у 2014/2015 н.р."

Наказ відділу освіти Миронівської РДА "Про проведення обласного поетичного конкурсу "Зерна доброти"

Результати проведення ІІ етапу XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 5-11 класи

Результати проведення ІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 3-4 класи

Результати проведення ІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка

Наказ відділу освіти "Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Україна"

Кiлькiсть переглядiв: 1138