ЗНО - 2020

Лист МОН №1/9-338 від 22.06.2020 р. "Щодо реалізації Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 н.р."

ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ»
з питань підготовки, організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання/вступних випробувань.

/Files/images/телефон.jpg - сектору освіти – 5-70-76

/Files/images/ЗНО _2020.jpg/Files/images/Пробне ЗНО.png У зв'язку з карантином на території України та введенням обмежувальних заходів змінено дати проведення пробного ЗНО
Тестування проходитиме:
з української мови і літератури - 15 червня 2020 року
з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року
З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування.


Лист МОН №179-231 від 04.05.2020 р. "Щодо можливості зміни для окремих випускників місця проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році"


У зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 24 квітня 2020 року проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується.

Після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО: попрацювати з тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії ЗНО 2020 року, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання та навчитися ефективно розподіляти час, отримати відповіді на такі запитання: що я знаю з певного предмета, який у мене рівень підготовки, скільки тестових балів я можу набрати під час ЗНО, що мені потрібно ще повторити?

Нові дати проведення пробного ЗНО буде повідомлено додатково.


Наказ відділу освіти Миронівської РДА № 261 від 10.12.2019 р. "Про організацію проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року"

ЗНО - 2019

Щороку для осіб, які з поважних причин не мають можливості взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія.

У період проведення основної сесії зовнішнього оцінювання здійснюється подання документів особами, які:

 • у день проведення зовнішнього оцінювання з відповідного навчального предмета брали участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, або прямували до/з місць їх проведення;
 • не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання через причини, що не залежали від їх дій та волі, та на які вони не можуть вплинути, зокрема:

− хвороба в день проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета під час основної сесії;− стихійне лихо, у тому числі пожежа, повінь, землетрус, військові дії або суспільні збурення, техногенна катастрофа в день або переддень проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета;− викрадення одного з документів, необхідних для допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що трапилося до проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, але не раніше ніж за п’ять календарних днів;− смерть рідних по крові або по шлюбу, яка сталася до проведення зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, але не раніше ніж за сім календарних днів.

У 2019 році додаткову сесію зовнішнього оцінювання буде проведено з 26 червня до 12 липня.

Математика26.06.2019
Німецька мова27.06.2019
Французька мова01.07.2019
Іспанська мова02.07.2019
Українська мова і література03.07.2019
Фізика04.07.2019
Англійська мова05.07.2019
Історія України08.07.2019
Біологія09.07.2019
Географія10.07.2019
Хімія11.07.2019

Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії розміщується у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.


Реєстрація для участі в ЗНО-2019 (презентація)

/Files/images/Пробне ЗНО_2019.jpg

/Files/images/вартiст__2_n.jpg

/Files/images/пробn.png

/Files/images/Основне.jpg

/Files/images/Сертифiк_n.jpg

ЗНО - 2018

Особливості ЗНО - 2018

/Files/images/листівка-основне-2018.jpg

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2018 році

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2018 році відбудеться з 22 травня по 13 червня.

Тестування учасники складатимуть з одинадцяти предметів. Не буде проводитися ЗНО з російської мови.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів (українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови).

Переклад тестів з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (із урахуванням реєстраційних даних учасників ЗНО).

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти результати ЗНО з трьох предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації.

Тестові завдання в сертифікаційних роботах відповідатимуть програмам ЗНО, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки від 03.02.2016 №77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на базі повної загальної середньої освіти».

Для визначення результатів ДПА у формі ЗНО зараховуватимуться результати виконання всіх завдань сертифікаційної роботи з фізики, хімії, біології, географії, іноземної мови (профільний рівень) або частини з них (українська мова і література, математика, історія України, іноземна мова (академічний рівень)).

У 2018 році для проведення ЗНО з іноземних мов будуть використовувати тести двох рівнів складності: академічного та профільного. Випускники, які бажають проходити ДПА з іноземної мови у формі ЗНО та вивчали її на рівні стандарту або академічному, під час реєстрації на зовнішнє оцінювання мають вибрати рівень складності завдань «академічний».

Випускники, які бажають проходити ДПА з іноземної мови у формі ЗНО та вивчали її на профільному рівні, під час реєстрації обирають рівень складності завдань «профільний».

Новацією цих тестів буде частина «Розуміння мови на слух», що передбачає прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури будуть складати учні (слухачі, студенти) професійно-технічних закладів та закладів передвищої освіти, які в 2018 році отримають повну загальну середню освіту. Їм результати тестування з цього предмета зарахують як оцінки державної підсумкової атестації.

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 06 лютого по 19 березня 2018 року. Вносити зміни учасники зможуть з 06 лютого по 02 квітня 2018 року.

Інформацію про час та місце проходження ЗНО учасники отримають зі своєї інформаційної сторінки до 30 квітня 2018 року.

Для визначення результатів ЗНО-2018 з кожного предмета буде встановлено поріг «склав/не склав», тобто та кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Усі учасники ЗНО, які подолали поріг, отримають оцінку за шкалою 100-200 балів. Для сертифікаційних робіт з різних предметів поріг «склав/не склав» буде різний.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання буде оголошено до 15 червня (математика, українська мова і література, іноземні мови, біологія) та до 21 червня 2018 року (історія України, географія, фізика, хімія).

Учасники, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання через поважні причини, зможуть зареєструватися для участі в додатковій сесії, що триватиме з 02 по 11 липня 2018 року.

Реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО триватиме з 09 до 31 січня 2018 року через мережу Інтернет на сайті КРЦОЯО (http://kievtest.org.ua). Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату не пізніше 07 лютого 2018 року.

Пробне ЗНО дає можливість: ознайомитися з процедурою проведення ЗНО; підготуватися психологічно до проходження ЗНО; ознайомитися з форматами сертифікаційних робіт; орієнтуватися в різних формах завдань; розрахувати час на виконання сертифікаційної роботи; потренуватися в заповненні бланків відповідей; отримати результат за виконання завдань пробного ЗНО.

Кожен зареєстрований може скласти тести не більше ніж із двох предметів.

Пробне ЗНО буде проводитися:

24.03.2018 – українська мова і література

31.03.2018 – математика, історія України, біологія, географія, хімія, фізика, англійська, німецька, французька, іспанська мови.

Щоб отримати результати пробного ЗНО-2018, учасник, за бажанням, уводить відповіді, позначені в його бланку відповідей, до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» (з інформаційної сторінки «Особистий кабінет»):

з української мови і літератури 24-26.03.2018

з усіх інших предметів 31.03-02.04.2018.

УЦОЯО оприлюднить правильні відповіді до завдань пробного ЗНО на своєму сайті (http://testportal.gov.ua):

з української мови і літератури 26.03.2018

з усіх інших предметів 02.04.2018.

УЦОЯО оголосить результати пробного ЗНО:

з української мови і літератури 30.03.2018

з усіх інших предметів 06.04.2018.

До своїх результатів учасник матиме доступ із власної інформаційної сторінки на сайті КРЦОЯО (http://kievtest.org.ua).

Особливості вступної кампанії: вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання подаватимуть заяви для вступу тільки в електронній формі.

Кожен вступник має право подати сім заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Мінімальне значення кількості балів вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти для спеціальностей у галузі знань «Охорона здоров’я» – 150 балів. Будуть дійсні сертифікати 2016, 2017 (окрім іноземних мов), 2018 років.

У 2018 році розширюється застосування технологій ЗНО під час вступу до магістратури.

Зі спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» необхідно буде складати вступні випробування за технологією ЗНО з іноземної мови (11.07.2017), права, ТЗНПК (13.07.2017).

Зі спеціальностей «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» треба буде складати вступне випробування за технологією ЗНО з іноземної мови та вступний фаховий іспит у закладі вищої освіти.

Іщенко Н.П., відповідальна в окрузі за ЗНО

/Files/images/Пробне ЗНО 2018.jpg

ЗНО - 2017

Інформація про стан реєстрації випускників навчальних закладів для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні

Лист Департаменту освіти і науки України Київської обласної державної адміністрації № 12-01-13/456 від 14.02.2017 р. "Щодо участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність"

Особливості ЗНО-2017

Наказ відділу освіти Миронівської РДА № 345 від 12.12.2016 р. "Про організацію проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року"

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році буде проведено з 23 травня до 16 червня

Кожен зареєстрований учасник має право скласти тести не більш як з чотирьох навчальних предметів.

Як результати державної підсумкової атестації для випускників старшої школи ЗНЗ 2017 року зараховуються результати ЗНО з трьох предметів: української мови і літератури (української мови), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття), одного навчального предмета за вибором випускника.

16.02.-17.03.2017 –реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

06.02.-14.04.2017 – унесення змін до реєстраційних даних (перереєстрація).

До 28.04.2017 – оприлюднення графіка проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

До 28.04.2017 – розміщення на інформаційних сторінках учасників запрошень-перепусток для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання:

23.05.2017 – українська мова і література

25.05.2017 – іспанська мова

25.05.2017 – німецька мова

25.05.2017 – французька мова

29.05.2017 – англійська мова

31.05.2017 – математика

02.06.2017 – історія України

06.06.2017 – російська мова

08.06.2017 – біологія

12.06.2017 – географія

14.06.2017 – фізика

16.06.2017 – хімія

Розміщення на інформаційних сторінках учасників результатів ЗНО:

До 15.06 2017 – з української мови і літератури, іноземних мов, математики.

До 19.06.2017 – з історії України, біології, російської мови.

До 23.06.2017 – з географії, фізики, хімії.

/Files/images/2017_ЗНО.jpg/Files/images/2017_ПРОБНЕ ЗНО.jpg

ЗНО - 2017 (презентація)

ЗНО - 2016

/Files/images/Слайд1.JPG


ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2016: покрокові дії


Особливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році


/Files/images/2016 ЗНО.jpg

/Files/images/ЗНО 2016 (222).jpg

/Files/images/ЗНО 2016 (3333).jpg

/Files/images/ЗНО 2016.jpg


Графік ЗНО-2015

Основна сесія
24 квітняукраїнська мова
і література
3 червняфранцузька мова
5 червнянімецька мова
8 червняіспанська мова
10 червняанглійська мова
12 червняматематика
15 червняросійська мова
17 червнябіологія
19 червняісторія України
22 червняфізика
24 червнягеографія
26 червняхімія
Додаткова сесія
9 червняукраїнська мова
і література
18 червняфранцузька мова
23 червнянімецька мова
25 червняіспанська мова
30 червняанглійська мова
1 липняматематика
2 липняросійська мова
3 липнябіологія
6 липняісторія України
7 липняфізика
8 липнягеографія
9 липняхімія
Повторна додаткова сесія
27 червняукраїнська мова і література

Як будемо визначати результати ЗНО?


Презентація ЗНО 2015


До уваги керівників загальноосвітніх навчальних закладів, що формують комплекти реєстраційних документів випускників, які проходитимуть державну підсумкову атестацію з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Роз᾿яснюємо, що в разі, якщо навчальний заклад одноразово не може сформувати повний комплект реєстраційних документів для всіх випускників, він може надсилати комплекти документів до регіонального центру оцінювання якості освіти кілька разівдо 20 лютого.

Якщо окремі випускники не реєструються для участі в державній підсумковій атестації з української мови у формі зовнішнього оцінювання або не надають комплекти документів для цього, просимо роз’яснити їм сутність наказів Міністерства освіти і науки України від 14.04.2008 № 319 та від 19.05.2008 № 431, якими передбачено, що особа, яка не пройшла державну підсумкову атестацію в поточному році, зможе отримати документ про повну загальну середню освіту шляхом екстернату лише в наступному році.


Наказ Українського центру оцінювання якості освіти №106 від 16.10.2014 р. "Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2015 р."

Затверджено
наказ КРЦОЯО
17.10.2014 № 01-7-83-од

ПОРЯДОК
реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році
1. Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ПРОБНЕ ЗНО)
є особи, які зареєструвалися для його проходження та здійснили оплату.
2. Реєстрація учасників ПРОБНОГО ЗНО здійснюється Центром з 01 листопада по
15 грудня 2014 року.
3. Реєстрація здійснюється через мережу Internet на сайті Центру.
4. Для реєстрації особі, яка виявила бажання взяти участь у ПРОБНОМУ ЗНО,
необхідно:
– зайти на сторінку «Пробне тестування 2015»;
– ознайомитися з Договором публічної оферти;
– заповнити на сайті форму заяви;
– роздрукувати та зберегти на власному комп’ютері заяву на ПРОБНЕ ЗНО з
персональним кодом та паролем інформаційної сторінки "Особистий кабінет
учасника ПРОБНОГО ЗНО" і зразком(-ами) квитанції(-ій) для оплати проходження
ПРОБНОГО ЗНО;
– здійснити сплату на основі зразка(-ів) квитанції(-ій) для оплати проходження
ПРОБНОГО ЗНО протягом 7 (семи) календарних днів від дня реєстрації в
установах будь-якого банку України (крім установ «Укрпошти») але не пізніше
22 грудня 2014 року.
5. Квитанція про сплату є підтвердженням факту реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО.
6. Для отримання інформації про пункт(-и) ПРОБНОГО ЗНО учасникові необхідно
після 03 березня 2015 року зайти на інформаційну сторінку "Особистий кабінет
учасника ПРОБНОГО ЗНО" на сайті Центру за персональним кодом та паролем,
зазначеними у заяві на ПРОБНЕ ЗНО, і роздрукувати запрошення (реєстраційну
картку).
7. У разі неучасті особи у ПРОБНОМУ ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця
особа має право отримати комплект(-ти) тестових матеріалів, звернувшись у
триденний термін у пункт ПРОБНОГО ЗНО за адресою, вказаною у запрошенні
(реєстраційній картці).
8. Оплачена квитанція вважається підтвердженням ознайомлення та згоди учасника з
п. 7 цього Порядку.
9. Кожен зареєстрований може взяти участь у тестуваннях з таких предметів за
власним вибором:
- 21 березня 2015 року – українська мова і література;
- 28 березня 2015 року – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова,
історія України, математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька
мова, хімія (лише в одному із тестувань).
10. Перед початком ПРОБНОГО ЗНО учасник повинен пред'явити такі документи:
- квитанцію про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;
- запрошення (реєстраційну картку);

- паспорт або свідоцтво про народження.

/Files/images/d8b652eceae0d7edf1348063cf9d8b11.jpg

ЗНО - 2015

Інформація щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року

У 2015 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2015 року.

Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:

 • Українська мова і література
 • Історія України
 • Математика
 • Біологія
 • Географія
 • Фізика
 • Хімія
 • Англійська мова
 • Іспанська мова
 • Німецька мова
 • Російська мова
 • Французька мова

Характеристики тестів із усіх предметів і критерії оцінювання завдань з розгорнутою відповіддю розміщені в розділі «Абітурієнтові».

Два рівні складності сертифікаційної роботи (тесту)

Абітурієнти складатимуть тести ЗНО з української мови і літератури та математики двох рівнів складності – базового і поглибленого, обрати який слід буде під час реєстрації. Рівень складності тесту, необхідний для вступу на навчання, визначатиметься Правилами прийому до вищого навчального закладу.


ЗНО - 2014

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року (далі – зовнішнє оцінювання) триватиме з 3 січня до 5 березня
Загальні вимоги щодо реєстрації осіб для проходження зовнішнього оцінювання:
1. Ознайомтесь із Правилами прийому до вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, та Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році.
Визначтеся з предметами, які мають бути зазначені в Сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання (далі – Сертифікат).
2. Здійсніть вибір предметів, із яких Ви бажаєте скласти тести.
Увага! У 2014 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких предметів:
3 червня - іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська),
5-6 червня – українська мова і література,
10 червня – російська мова,
12 червня – математика,
14 червня – географія,
16 червня – біологія,
18 червня – фізика,
20 червня – історія України,
23 червня – хімія,
25 червня – всесвітня історія,
27 червня – світова література.
Пам’ятайте, що загальна кількість предметів, вибраних Вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.
Вам буде надано можливість скласти тест лише з однієї іноземної мови.
3. Підготуйте необхідні для реєстраціїдокументи та матеріали:
- копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження) або свідоцтва про народження (для осіб, яким станом на 1 вересня 2013 року не виповнилося шістнадцять років і які не отримали паспорт);
- копію документа про повну загальну середню освіту. Якщо Ви такого документа ще не маєте, але здобудете повну загальну середню освіту в 2014 році, то подайте оригінал довідки з навчального закладу за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти (Зразок довідки) (Бланк довідки).
- дві ідентичні фотокартки 2013 - 2014 років для документів розміром 3х4 см;
В ОКРЕМИХ ВИПАДКАХ:
- висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях);
- копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
- документи, перекладені державною мовою та завірені нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
Сформуватизаяву-реєстраційну картку Ви можете самостійно, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2014 році (далі – Програма), розміщеною на веб-сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua/regions), або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації.
Текст заяви слід писати власноруч за зразком, розміщеним у програмі реєстрації, необхідно поставити підпис та дату оформлення заяви-реєстраційної картки, вклеїти у визначені місця дві своїідентичні фотокартки для документів розміром 3х4 см, які відповідають Вашому віку.
Пам’ятайте, що під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання Ви отримаєте зошит, перекладений мовою, якою виявили бажання скласти тест із певного предмета (кримськотатарська, молдовська, польська, російська, румунська, угорська). Тестовий зошит із цього предмета, укладений українською мовою, у такому разі не видається.
Увага! На копіях документів, що надаються для реєстрації, напишітьЗгідно з оригіналом (без лапок), поставте особистий підпис і зазначте власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.
Якщо за релігійними переконаннями Ви не можете взяти участь у тестуванні з окремого предмета, що проводитиметься в суботу, то маєте можливість скласти тест із цього предмета під час додаткової сесії зовнішнього оцінювання, що відбудеться 4–11 липня 2014 року. Для цього, крім інших документів, необхідних для реєстрації, подайте на ім’я директора відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти заяву щодо надання можливості пройти тестування з певного предмета у додаткову сесію, де вкажіть причину, що унеможливлює участь у зовнішньому оцінюванні під час основної сесії.
4. Надішліть реєстраційні документи не пізніше 5 березня на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, яка зазначена в програмі створення заяви-реєстраційної картки. Пересилку документів бажано здійснити цінним листом із описом вкладення.
Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який буде надіслано Вам рекомендованим листом разом із:
реєстраційною карткою абітурієнта;
інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2014 рік»;
повідомленням про створення особливих умов для проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).
Ви не будете зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання, якщо:
· надішлете не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;
· неналежно оформите заяву-реєстраційну картку;
· зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;
· подасте заяву пізніше встановленого терміну (визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).
Також Вам буде відмовлено в реєстрації, якщо ми не зможемо створити особливі (специфічні) умови для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до поданого висновку закладу охорони здоров’я.
Про факт відмови в реєстрації для проходження зовнішнього оцінювання Вам буде надіслано відповідне повідомлення.
Отримавши повідомлення про відмову в реєстрації, Ви можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та до 19 березня надіслати на адресу відповідного регіонального центру новий комплект реєстраційних документів.
Хід вашої реєстрації ви можете перевірити на сайті відповідного регіонального центру http://testportal.gov.ua/regions
Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали Сертифікат або повідомлення про відмову в реєстрації, зверніться до регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки.
У разі необхідності внесення змін до переліку предметів або персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру необхідні документи та раніше отриманий Сертифікат 2014 року.
Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня (дата подання визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).
Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіонального центру.
Завантажити Програму створення заяви-реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2014 році, можнаТУТ.
Якщо через певні причини Ви не зможете взяти участь у зовнішньому оцінюванні, то повинні до 19 березня 2014 року надіслати на адресу відповідного регіонального центру раніше отриманий Сертифікат 2014 року і заяву про відмову в реєстрації.


ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ - 2014

Шановні колеги!
Київський регіональний центр оцінювання якості освіти з метою залучення педагогів і підвищення якості перевірки відкритої частини тесту ЗНО у 2014 році розпочинає реєстрацію на он-лайн навчання та сертифікацію екзаменаторів з української мови і літератури. З 15 січня до 15 березня 2014 року на сайті КРЦОЯО (http: // kievtest.org.ua) на сторінці «Екзаменаторові» стане доступною програма реєстрації осіб, охочих взяти участь у перевірці власного висловлення тесту з української мови і літератури. Необхідну інформацію про подальше навчання і сертифікацію буде розміщено на сторінці «Екзаменаторові» та в особистому кабінеті екзаменатора. Прохання повідомити вчителів району через методиста з української мови і літератури або голову методоб'єднання.


ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2013

03.06.2013 р. - хімія
05-06.06.2013 р. - українська мова і література
08.06.2013 р. - іноземні мови (англійська, німецька, французька,іспанська)
10.06.2013 р. - російська мова
12-13.06.2013 р. - математика
15.06.2013 р. - географія
17.06.2013 р. - всесвітня історія
19-20.06.2013 р. - історія України
22.06.2013 р. - фізика
25.0.6.2013 р. - біологія
27.06.2013 р. - світова література


ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ
пробного незалежного оцінювання - 2013

Пробне ЗНО відбудеться:
23.03.2013 р.: з української мови та літератури, іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської), біології, фізики, всесвітньої історії, російської мови
30.03.2013 р.: з математики, історії України, хімії, географії, світової літературиДопуск учасників до пунктів пробного ЗНО буде здійснюватися за наявності:

 • квитанції про сплату вартості послуг за проведення ПЗНО
 • запрошення-реєстраційної картки
 • документа, яким здійснювалася реєстрація (паспорт або свідоцтво про народження)

Зпрошення-реєстраційна картка роздруковується з інформаційної сторінки "Особистий кабінет учасника ПЗНО", створеної на сайті http://kievtest.org.ua

Детальніше про проведення пробного зовнішнього оцінювання можна дізнатися на сайті КРЦОЯО: http://kievtest.org.ua


/Files/images/uco.gifВ 2013 році результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників зараховуються як вступні випробування до вищих навчальних закладів. Задля успішного проходження ЗНО Український центр оцінювання якості освіти організовує пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, світової літератури, іноземних мов.

Отже, хто виявить бажання пройти пробне тестування, необхідно з 01 до 30 листопада 2012 року зареєструватися на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти http://kievtest.org.ua та оплатити участь у пробному тестуванні в банківських установах України (крім установ Укрпошти), уважно перевіривши правильність заповнення квитанції про оплату

Кiлькiсть переглядiв: 1741